Home Napište nám   velikost textu
 | Oddělení montáží  | Oddělení slaboproud  | Telefon . systémy  | Ke stažení  | Kontakt  | Reference  |
 
Telefon . systémy
   
Panasonic KX-TD 100
Panasonic KX-TD 15
Panasonic KX-TD 200
Panasonic KX-TD 600
Panasonic KX-TDA30
Siemens Hipath 2000
Siemens Hipath 3300
Siemens Hipath 3500
Siemens Hipath 3800
Hledat
 
V telekomunikacích
jsme
 
Telefon . systémy     
Provádíme komplexní dodávku telefonních ústředen včetně zapojení a oživení. Naši servisní technici jsou vyškolení pro servis systémů od společností Siemens, Panasonic, 2N. Realizujeme taky jejich záruční i pozáruční servis.SIEMENS

Komunikační systémy HiPath jsou modely digitálních pobočkových telefonních ústředen na špičkové technické a uživatelské úrovni. Nová ucelená řada systémů HiPath 3000 byla uvedena na český trh v květnu roku 2002 a nejmenší systém Hipath 1220 o rok později. HiPath umožňuje jednoduchou, snadnou a spolehlivou komunikaci mezi jednotlivými spolupracovníky i mezi obchodními partnery. Systémy jsou navrženy pro potřeby malých a středně velkých podniků, penziónů a hotelů, ale i domácností. Široké spectrum využití je zajištěno modulární koncepcí. Mezi veřejnou ústřednou a systémy HiPath 3000 je zajištěna 100% kompatibilita a tedy i bezproblémová spolupráce. LCR systém umožňuje výběr nejlevnějšího volání. Možnost IP telefonie, systémů hlasové pošty, Call centra, Coldress - systém bezdrátových poboček.
 

PANASONIC

Digitální pobočkové komunikační systémy rostou spolu s Vaší společností. Analogové a digitální ISDN BRI/PRI přípojky v režimu vnější linka/pobočka/ příčka. Úspora nákladů díky směrování ARS/LCR. U výšších řad systémů aplikací CMS lze analyzovat provoz a efektivitu Call Centra, měnit nastavení podle okamžité zátěže a generovat podklady o činnosti operátorů pro mzdové oddělení. Integrace s hotelovým softwarem pro komfortní ubytovací služby - přihlášení/odhlášení hosta, buzení, indikaci nové zprávy, indikaci stavu pokoje.
 

2N

Pobočkové ústředny ATEUS Omega od českého výrobce 2N Telekomunikace a.s. splňují nejpřísnější nároky na moderní telekomunikační systém. Jedinečné řešení interních GSM bran dovoluje využít všechny komunikační kanály v ústředně a plně umožňuje volit nejlevnější cestu pro hovor. ISDN digitální volání, systémové telefony, LCR šetřící automat nebo jednoduchá obsluha, se již staly tradicí značky ATEUS. Spojení ústředen ATEUS Omega s lokální datovou sítí prostřednictvím XAPI rozhraní, rozprostírá neomezené možnosti pro doplňkový software, ať už z produkce 2N (CTI telefonie, CRM řešení Contact Manager?.) nebo pomocí projektu XAPI Open od široké programátorské veřejnosti.
 

Malé komunikační systémy

Jedná se o malé komunikační systémy s maximalním počtem 6 pobočkových účastníků, s maximálně 2 vstupními linkymi. Tyto systému umožňují základní funkce, přijmutí hovoru, přepojení příchozího hovoru, odchozí volání, popřípadě jednoduchou formu tarifikace. U ústředen vybavených ISDN vstupní linkou je navíc možnost přímého směrování příchozích hovorů na jednotlivé účastníky.